Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.

Dárkové poukazy a pobyty v Poděbradech

Koupel v pivních lázních

Exkluzivní vířivá pivní lázeň pro 2 osoby v jedné nebo ve dvou kádích. V ceně je zahrnuta během procedury neomezená konzumace nepasterizovaného 11° piva Poděbradský zdroj.

Obsazenost víkendy a svátky: 82%
Obsazenost všední dny: 53%

Více informací Cena balíčku od: 1.300 Kč

Penzion Obora, 2 noci pro 2 osoby se snídaní a pivní lázní

Ubytování v penzionu Obora v krásném lesoparku s exkluzivní vířivou pivní lázní a báječnou slevou na masáž s teplou rašelinou. V ceně je zahrnuta snídaně, parkování a během procedury neomezená konzumace nepasterizovaného 11° piva Poděbradský zdroj.

Obsazenost víkendy a svátky: 78%
Obsazenost všední dny: 51%

Více informací Cena balíčku: 5.800 Kč

Penzion Viktorin, 2 noci pro 2 osoby se snídaní a pivní lázní

Ubytování s wellness v Penzionu Viktorin na 3 dny (2 noci) s exkluzivní vířivou pivní lázní a báječnou slevou na masáž s teplou rašelinou. V ceně je zahrnuta snídaně, parkování a během procedury neomezená konzumace nepasterizovaného 11° piva Poděbradský zdroj.

Obsazenost víkendy a svátky: 79%
Obsazenost všední dny: 48%

Více informací Cena balíčku: 5.980 Kč

Hotel Soudek***, 2 noci pro 2 osoby se snídaní a pivní lázní

Skvělý wellness pobyt na 3 dny (2 noci) s exkluzivní vířivou pivní lázní a báječnou slevou na masáž s teplou rašelinou. V ceně je zahrnuta snídaně a během procedury neomezená konzumace nepasterizovaného 11° piva Poděbradský zdroj.

Obsazenost víkendy a svátky: 85%
Obsazenost všední dny: 45%

Více informací Cena balíčku: 5.200 Kč
Pivní lázně naleznete přímo v historické budově poděbradského pivovaru, v prostorách kde se dříve skladovaly bloky ledu pro chlazení piva. Masivní zdivo a důmysl našich předků vytváří skutečné genius loci tohoto místa.