Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.

Lázně v pivovaru nabízí nejenom pivní, ale i přísadové vířivé koupele.

Na zakázku vyrobené dubové kádě  jsou vybaveny vzduchovými tryskami, bubliny vzduchu procházejí koupelí a jemně promasírují povrch vašeho těla. Teplota lázně je 38°C a v kombinaci s bublinkami vzduchu má blahodárný vliv na psychiku a uvolnění  svalového napětí. Opravdu skvělý relax.
Vždy vstupujete do čisté lázně, obsluha přímo před vámi do kádí nalije pivo a chmel.

V rámci zakoupené koupele nebo pobytu nabízíme 30% slevu na masáž a teplý rašelinový zábal zad.

Jedná se o lázeňskou kůru, kterou provádíme formou rašelinových, jednorázových, hygienických zábalů. Celková doba procedury je 60 minut, 30 minut masáž a 30 minut teplý rašelinový zábal zad. Velmi  vhodné pro dvojice, vše absolvujete spolu, nečekáte na sebe.

Nabízíme i celou řadu dalších služeb...

Masáže, zábaly, kosmetiku - více informací najdete na www.salondavidova.eu - mimo těchto základních služeb nabízíme také balíčky, které obsahují ubytování Poděbrady a další související služby.

Pivní lázně naleznete přímo v historické budově poděbradského pivovaru, v prostorách kde se dříve skladovaly bloky ledu pro chlazení piva. Masivní zdivo a důmysl našich předků vytváří skutečné genius loci tohoto místa.