Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.

Wellness pobyt v Hotelu Soudek*** na 3 dny (2 noci) s exkluzivní vířivou pivní lázní a báječnou slevou na masáž s teplou rašelinou

Tento pobyt lze využít kterýkoli den v týdnu, orientační obsazenost je vidět níže. Zakoupený poukaz obdržíte elektronicky. Nutná rezervace předem. Platnost zakoupeného poukazu je 6 měsíců.

Obsazenost víkendy a svátky: 85%
Obsazenost všední dny: 45%

Zaplatíte pohodlně online:

Cena balíčku: 3.900 KčKOUPIT POBYT

Ve stručnosti o pobytu:

Hotel Soudek***

Hotel se nachází v těsné blízkosti centra a nabízí ubytování ve 14 jednolůžkových až třílůžkových pokojích s komfortním vybavením a jedno apartmá. Všechny pokoje mají lednici, satelitní TV, koupelnu se sprchou a WC.

Budova hotelu byla v 70.letech provozována jako hostinec. Roku 1977 prošla rekonstrukcí a dostala název "Jihočeská restaurace U Soudku". Po privatizaci v roce 1993 získal dům dnešní podobu hotelu.


Lázně v pivovaru

Součástí vašeho pobytu v Poděbradech je procedura v Lázních v pivovaru. Nově otevřené lázně se nacházejí přímo v historické budově Poděbradského pivovaru, v bývalé ledárně. Dubové vany jsou vybaveny vzduchovými tryskami a technologií přívodu vzduchu. Sami si můžete přívod vzduchu kdykoli během koupele pustit a vypnout. Během procedury si můžete kdykoli natočit originální, nepasterizované pivo Poděbradský zdroj

A co vás čeká?

V rámci zakoupeného pobytu můžete využít i slevu 30% na masáž a teplý rašelinový zábal. Jedná se o lázeňskou kúru, kterou provádíme formou jednorázových, hygienických zábalů. Masáž + zábal zad 30+30 minut – běžná cena 550,- / cena pro vás 385,-/ osoba. Nutno objednat předem.

Podmínky slevy

Stornovací  podmínky pro pobyt a pobyty prodávané prostřednictvím dalších partnerů v jiných ubytovacích zařízeních:

počet dnů:         storno z ceny pobytu:
   13 - 6                        80%
     5 - 1                       100%
v den příjezdu           100%

Pivní lázně naleznete přímo v historické budově poděbradského pivovaru, v prostorách kde se dříve skladovaly bloky ledu pro chlazení piva. Masivní zdivo a důmysl našich předků vytváří skutečné genius loci tohoto místa.