Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.

Wellness pobyt v Penzionu Obora na 3 dny (2 noci) s exkluzivní vířivou pivní lázní a báječnou slevou na masáž s teplou rašelinou

Tento pobyt lze využít kterýkoli den v týdnu, orientační obsazenost je vidět níže. Zakoupený poukaz obdržíte elektronicky nebo poštou. Nutná rezervace předem. Platnost zakoupeného poukazu je 6 měsíců.

Obsazenost víkendy a svátky: 78%
Obsazenost všední dny: 51%

Zaplatíte pohodlně online:

Cena balíčku: 4.490 KčKOUPIT POBYT

Ve stručnosti o pobytu:

Penzion Obora

Nabízíme Vám ubytování se snídaní ve stylovém penzionu Obora mezi stinnými alejemi a ohradami s koňmi přímo Poděbradech v Polabci. Penzion disponuje celkem 24 lůžky a to 7 dvoulůžkovými pokoji, 1 čtyřlůžkovým a 2 apartmány. Všechny pokoje mají TV, minibar, wifi a fén. Samozřejmostí je parkování přímo před budovou.

Krásnou procházkou (1,3 km) oborou, kolem jízdárny a dalších zajímavostí dojdete až do našich pivních lázní, kde si užijete skvělý relax. Odpočatí můžete pokračovat na lázeňskou kolonádou, na kafíčko do Kavárny na zámku, podél Labe na soutok Cidliny a Labe, nebo další krásná místa v okolí.

Lázně v pivovaru

Součástí vašeho pobytu v Poděbradech je procedura v Lázních v pivovaru. Nově otevřené lázně se nacházejí přímo v historické budově Poděbradského pivovaru, v bývalé ledárně. Dubové vany jsou vybaveny vzduchovými tryskami a technologií přívodu vzduchu. Sami si můžete přívod vzduchu kdykoli během koupele pustit a vypnout. Během procedury si můžete kdykoli natočit originální, nepasterizované pivo Poděbradský zdroj

A co vás čeká?

V rámci zakoupeného pobytu můžete využít i slevu 30% na masáž a teplý rašelinový zábal. Jedná se o lázeňskou kúru, kterou provádíme formou jednorázových, hygienických zábalů. Masáž + zábal zad 30+30 minut – běžná cena 550,- / cena pro vás 385,-/ osoba. Nutno objednat předem.

Podmínky slevy

Stornovací  podmínky pro pobyt a pobyty prodávané prostřednictvím dalších partnerů v jiných ubytovacích zařízeních:

počet dnů:         storno z ceny pobytu:
   13 - 6                        80%
     5 - 1                       100%
v den příjezdu           100%

Pivní lázně naleznete přímo v historické budově poděbradského pivovaru, v prostorách kde se dříve skladovaly bloky ledu pro chlazení piva. Masivní zdivo a důmysl našich předků vytváří skutečné genius loci tohoto místa.