Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.

O lázních

Lázně v pivovaru naleznete přímo v historické budově poděbradského pivovaru, kousek od Jiřího náměstí.  Jedinečné místo pivovarské ledárny, kde se dříve skladovaly bloky ledu pro chlazení piva, je pro pivní lázně doslova stvořené. Masivní zdivo a důmysl našich předků vytváří skutečné genius loci tohoto místa.

Pivní lázeň je prastará lázeňská terapie, kdy  suroviny, které se používají při výrobě piva ve formě koupele blahodárně působí na vaše tělo. Součástí procedury je i neomezená konzumace nepasterizovaného piva Poděbradský zdroj, které si sami čepujete.

V nabídce máme i přísadové koupele, kde speciální vonné esence a bubliny vzduchu, které procházejí koupelí skvěle promasírují vaši pokožku a navodí pocit uvolnění a klidu.

Celková doba procedury v pivních lázních je šedesát minut. Pro klienty jsou k dispozici župany, osušky a hotelové pantofle. Součástí zázemí je i šatna včetně uzamykatelných skříněk, toalety a sprchy.

K dispozici je i nealko občerstvení. V lázních máte absolutní soukromí, nikdo vás během koupele nebude rušit.

Pivní lázně naleznete přímo v historické budově poděbradského pivovaru, v prostorách kde se dříve skladovaly bloky ledu pro chlazení piva. Masivní zdivo a důmysl našich předků vytváří skutečné genius loci tohoto místa.